Meeskonnacoaching

SKU

  • Flash Sale

0
0
0
0
Days
0
0
Hrs
0
0
Min
0
0
Sec

Tunned, et Su meeskond vajab professionaalset toetust tänases tööalases arengus, muutustega toimetulekul ning soovitud eesmärkide saavutamisel?

Just siis aitab coaching, mis on peamiselt tulevikule suunatud muutust käivitav ja meeskonnana kasvamist ja professionaalset arengut toetav pikaajalisem protsess.

Meeskonnacoachingus õpivad meeskonnaliikmed üksteisega avatult ja väärtustavalt suhtlema, jagama oma ootuseid, vajadusi ja rõõme, mis omakorda suurendab meeskonnaliikmete omavahelist usaldust ja parandab koostööd.

For more information click here

For more information click here

Description

Meeskonnacoaching võimaldab tegeleda:

nii igaühe individuaalse kui ka kollektiivse arenguga;

infovahetuse ja koostöö tõhustamisega;

omavahelise suhtluse efektiivsemaks muutmisega;

tööjaotuses ja – rollides selguse loomisega;

hirmude jm takistuse eemaldamise või vähendamisega;

tiimiliikmete sisemiste ressursside kasutamisega kõige efektiivsemal ja parimal viisil.

Kuidas meeskonnacoaching käib?

Tegu on niisiis koostöösuhtega, kus mina coach‘ina aitan Sul ja Sinu meeskonnal ära kaardistada hetkeolukorra ja väljakutsed, sõnastada soovitud eesmärgid, reflekteerida oma senist tööpraktikat ja kogemusi meeskonnana toimetamisel (tugevused ja arengukohad), toetada vajalike kompetentside ja pädevuste arengut ning luua ruumi, kus turvaliselt tegeleda oma töö kvaliteediga.

Coachingusse võib loomulikult tulla ka üksi. Individuaalne coaching võimaldab tegeleda Sul juhina või mõnel Sinu tiimiliikmel oma isiklike teemadega tegeleda.

Ühelt poolt võtan abiks oma coachi– ja superviisorioskused ning teisalt kogemused keskastme– ja tippjuhina (vaata “Minust”). Kasutan mitmeid võimsaid tehnikaid, mis loovad selguse ja aitavad meeskonnal ühtsena edasi minna.

Meeskonnacoachingu tulemusel:

On meeskonnas niisiis ära kaardistatud kõikide liikmete parimad ideed, omadused ja tugevused ning meeskond oskab neid rakendada , et üheskoos positiivseid muudatusi algatada ja ellu viia ning saavutada organisatsioonile soovitud tulemusi.

Additional Information

Customer Reviews (0)

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Meeskonnacoaching”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga